Запис на прийом

Лікування сухості очей | Оптимал

Лікування сухості очей

Що провокує сухість очей? В основному ті речі, від яких ми отримуємо задоволення і які приносять нам і нашого будинку комфорт. наприклад:2лечение сухости глаз

– Телевізор. Після трудового дня або на вихідні, так хочеться повалятися на дивані і поклацати пультом.

– Комп’ютер. За ним і робота кипить, і ігри граються, а інформації, стільки, що до ранку можна сидіти і дивитися в монітор.

– Кондиціонер. Допоможе створити мікроклімат, якщо холодно – зігріє, якщо жарко, то освіжить.

Всі ці речі, безумовно, необхідні. Але здоров’я вони нам не подарують. Так що, потрібно робити все, що б воно не погіршувався.

Так само, сухість очей може виникати через навантаження при читанні, довгої роботи в приміщеннях з сухим повітрям, через паління, носіння лінз, вихлопних газів на вулиці, деяких ліків, неправильного харчування, нестачі вітамінів та ін.

Сидячи перед телевізором або монітором комп’ютера, ваші очі червоніють, з’являються неприємне відчуття печіння і сухості. На перший період можуть допомогти часті моргання або легкий масаж.

А що ж робити, якщо це вже не допомагає? Потрібно звертатися за допомогою до офтальмолога.

Сухість очей виникає через порушення якості слізної плівки. Але, поки не пройдете в клініці діагностику, і лікар не поставить діагноз «синдром сухого ока», самостійно займатися самолікуванням не варто. Можете тільки нашкодити.

Зазвичай, лікуванням цієї недуги є штучні сльози (краплі), які будуть зволожувати очі і поступово усувати неприємні відчуття.

Якщо у вас з’явилося відчуття сухості очей або будь-які інші скарги на очі, звертайтеся в клініку сімейного типу Оптимал. Наші високопрофесійні фахівці проведуть діагностику, поставлять діагноз і призначать найбільш ефективне лікування. Ми завжди раді Вам допомогти.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+