Запис на прийом

Лікування сльозоточивості очей | Оптимал

Лікування сльозоточивості очей

4лечение слезоточивости глаз Сльозоточивість ваших очей – це привід звернутися до офтальмолога. Вона може виникати, коли ви виходите на вулицю (через пил, вітру), сидіть довго перед монітором комп’ютера, багато дивіться телевізор, перебуваєте в задушливих, прокурених приміщеннях, через носіння лінз та ін.

Ваші очі можуть сльозитися через оточуючих подразників або ж, сльозоточивість є сигналізатором хвороби. Також, це може бути алергічне захворювання або астенопія (хронічна втома очей). Ознаки астенопии: почервоніння, печіння, різь і роздратування в очах, і, звичайно ж, сльозоточивість. Ця хвороба розвивається у людей, які багато часу проводять за монітором комп’ютера. Або, якщо ваша робота пов’язана з безперервним напругу очей і фокусуванням на об’єктах, які знаходяться поблизу (водії, журналісти), або ви просто дуже багато читаєте. Сльозоточивість може бути симптомом хронічного коньюктивита (реакція на холод, вітер, мороз).

У будь-якому випадку, похід в офтальмологічну клініку неминучий. Відмахуватися від проблеми не можна, потрібно буде обов’язково пройти лікування сльозоточивості очей. Займатися самолікуванням всякими народними засобами ні в якому разі не можна! Тільки провівши обстеження вас і поставивши діагноз, лікар зможе визначити методи боротьби і справжню причину недуги. Після цього, він зможе призначити лікування сльозоточивості очей.

Звертайтеся в офтальмологічну клініку Оптимал і наші фахівці вам обов’язково допоможуть. Ми проведемо необхідні обстеження, виявимо справжню причину вашої проблеми і призначимо лікування сльозоточивості очей. Зазвичай, таку неприємність, як рясне виділення сліз, лікують протизапальними краплями. Якщо 4-5 денний курс не допомагає, потрібно буде знову пройти обстеження, щоб виключити дакріоцистит або інші захворювання очей.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+