Запис на прийом

Лікування червоних очей | Оптимал

Лікування червоних очей

20лечение красных глаз Вас турбує почервоніння очей? Ви не знаєте, що з цим робити? Для початку давайте розберемося з самою причиною виникнення цієї неприємності.

Перша – це навколишнє середовище. Подразниками можуть бути: вітер, пил, пилок рослин, тютюновий дим, вуличний зміг, косметичні засоби, тривале носіння контактних лінз і ін.

Друга причина – це напруга очей вчасно перегляду телевізора, багатогодинного сидіння біля комп’ютера, неправильного освітлення при читанні книг або листи.

Третя причина – це стреси, навантаження на роботі чи навчанні, недосипання.

Четверта причина – це алергія. Вона може бути на що завгодно, на весняну пилок, на пил, на шерсть домашніх тварин або на неправильно підібрану косметику.

Всі ці фактори можуть викликати почервоніння ваших очей.

Лікування почервоніння очей краще всього довірити лікаря офтальмологічної клініки, так крім перерахованих вище причин, почервоніння очей можуть викликати різні хвороби очей, наприклад, кон’юнктивіт або демодекоз. Звертайтеся в клініку сімейного типу Оптимал і ми допоможемо вам позбавитися від почервоніння очей. Досвідчений лікар-офтальмолог проведе діагностику, виявить справжню причину, і призначить лікування почервоніння очей, яке позбавить вас від цієї проблеми.

Крім призначень вашого лікаря, що б допомогти своїм очам, потрібно давати їм відпочивати. Гуляйте на свіжому повітрі, працюйте при хорошому освітленні, висипайтеся, дотримуйтесь правильний режим дня і правила гігієни. Дбайте про свій зір, не сидіть вдома, користуючись бабусиними порадами, а звертайтеся за допомогою до фахівців. Пройдіть обстеження і лікування почервоніння очей. Адже ваше здоров’я у ваших руках.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+