Запис на прийом

Короткозорість або спазм акомодації | Оптимал

Короткозорість або спазм акомодації

Акомодація – здатність ока здійснювати чітке бачення предметів, які находяться на різних відстанях від ока. Саме завдяки акомодації забезпечуються зоровий комфорт і можливість виконання різних видів діяльності. Акомодація походить від латинського слова «пристосування».

Напружена зорова робота у ряду осіб сама по собі може повести до розвитку астенопії і утруднення зорової роботи як вдалину, так і поблизу. Очні симптоми включають в себе: почервоніння очей, сльозотеча, різь, що ломить біль в очних яблуках і надбрівних дугах. Зорові симптоми полягають в зоровому дискомфорті, періодичному затуманення зору, диплопія, зниження зору поблизу.

Частим наслідком напруженої зорової роботи, особливо у осіб молодого віку, є патологічний стан акомодації – спазм. В даний час спазм акомодації розглядається як одна з причин розвитку прогресуючої міопії у осіб молодого віку.

Стан, при якому око стає міопічним внаслідок зафіксованого скорочення війкового м’яза і збільшення товщини кришталика, називається спазмом акомодації або помилковою короткозорістю.

Попередження прогресування міопії є для офтальмолога актуальним завданням. Міопія часто прогресує в шкільні роки, особливо останнім часом, коли інтенсивна зорове навантаження в навчальному процесі поєднується з широким застосуванням комп’ютерів.

Постійне скорочення війкового м’яза супроводжується недостатністю кровопостачання і, як наслідок, погіршенням трофіки циліарного тіла і заднього відділу склери. Зниження кровотоку призводить до слабкості акомодації і хоріоретинальними дистрофій.

Провісниками міопії є аккомодатівная астенопія, яка складається з очних і зорових симптомів втоми. Очні симптоми включають в себе: почервоніння очей, сльозотеча, різь, що ломить біль в очних яблуках і надбрівних дугах. Зорові симптоми полягають в зоровому дискомфорті, періодичному затуманення зору, диплопія, зниження зору поблизу.

У нашому кабінеті використовуються найсучасніші та ефективні лікувальні комплекси для медикаментозного лікування і профілактики прогресування короткозорості, що включає електрофорез з лікарськими речовинами магнітотерапію, в ряді випадків електростимуляцію і т.д.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+