Запис на прийом

Автоматичний зовнішній дефібрилятор | Оптимал

Автоматичний зовнішній дефібрилятор

Відповідно до сучасних світових стандартів, в громадських місцях та в місцях постійного скупчення людей має бути встановлено автоматичний дефібрилятор (прилад для відновлення серцевого ритму).
“Оптимал”­крокує в ногу зі світовими тенденціями. Сьогодні в клініці “ОПТИМАЛ” (Хмельницьке шосе 53) встановлено цей чудовий прилад.

Автоматичний зовнішній дефібрилятор – це незамінна для суспільства річ.

Переважна більшість клінічних смертей розпочинаються саме з фібриляції тремтіння шлуночків серця – такої зміни серцевого ритму, що серце не дає одночасного скорочення і відповідно пульсової хвилі, яка жене кров по організму.

При настанні клінічної смерті серце не зупиняється як показують в кінофільмах, серце змінює свій ритм на такий, що не дає пульсу, тобто серце працює, але неефективно (кожне волокно серцевого м’язу скорочується як би саме по собі — не має спільного одночасного скорочення).

Звісно, непрямий масаж серця та штучне дихання допоможе деякий час протримати пацієнта до приїзду карети медиків, але є одне але…

Самої лише серцево-легеневої реанімації часто недостатньо для відновлення правильного серцевого ритму. Одним із найважливіших факторів для виживання людини має бути саме РАННЯ дефібриляція!

Дефібриляція проведена медиками, що приїхали на кареті швидкої допомоги не може бути ранньою, оскільки проводиться вона на 20 чи 30 хвилині (коли “Швидка” проб’ється до вас через затори). Запорукою виживання пацієнтів є дефібриляція на перших 5 хвилинах після зупинки кровообігу. Отже, дефібрилятори повинні розташовуватися у місцях великого скупчення людей, спортивних залах, виробництвах, школах, університетах, не говорячи вже про лікарні та клініки, куди приходять лише хворі люди.

В розвинених країнах так і є. Тобто в країнах Євроспілки та США автоматичні зовнішні дефібрилятори можна зустріти абсолютно всюди.

Клініка “ОПТИМАЛ”, крокуючи в ногу з часом розташувала автоматичний дефібрилятор в центральному холі на видному місці, він завжди ввімкнений цілодобово, автоматично проводить самодіагностику та сигналізує про постійну готовність до роботи ввімкненою лампою зеленого світла. Завдання персоналу лише піднести дефібрилятор до пацієнта, відкрити нажаттям однієї клавіші кришку приладу і виконувати його команди!

Він починає з вами говорити.

Він розказує все що треба робити:

  • Відкрийте упаковку;
  • Дістаньте електроди;
  • Приклейте електроди на грудну клітину пацієнта так, як показано на малюнку;
  • Попросить декілька секунд не торкатись до пацієнта, так як йде оцінка ритму.

Дефібрилятор сам зчитує ритм пацієнта, і каже вам чи потрібний розряд чи ні.  Він все РОБИТЬ САМ! Ви просто маєте виконувати його команди, — натисни кнопку, не торкайтесь пацієнта, проводьте компресії грудної клітини (масаж серця) і тд. Навіть задає вам частоту з якою необхідно проводити натискання на грудну клітку пацієнта, та скільки і коли зробити вдохів при “штучному диханні”.

Після кожного розряду прилад автоматично провадить аналіз діяльності серцевого ритму пацієнта та інформує про наявність чи відсутність потреби в подальшому проведенні реанімаційних заходів.

Ми щиро надіємося, що використання цього приладу нікому не знадобиться, але, якщо настане така ситуація, ми завжди готові до негайної допомоги, як і у всьому цивілізованому світі.

З повагою, колектив Центру Зору “Оптимал”.

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+