Запис на прийом

Як працює пристрій БОСЛАБ і з якою метою він використовується | Оптимал

Як працює пристрій БОСЛАБ і з якою метою він використовується

Апарат БОСЛАБ (МЕТОД АМБЛІКОРА) – відеокомп’ютерна підготовка.

Електроенцефалографічне навчання з альфа-ритму електроенцефалографії потиличних областей головного мозку та функціональний метод лікування при порушеннях зорових функцій.

В процесі альфа-тренування пацієнт звикає впливати на центральні ланки регуляторних механізмів.

Курс терапевтичної підготовки складається з 10-20 сеансів, кожен тривалістю 15- 20 хвилин. Сеанси проводяться три-п’ять разів на тиждень, весь курс займає від одного до двох місяців. При необхідності повторні курси повторюють не раніше, ніж через місяць.

У клініці “Оптимал” лікувальне навчання проводиться при спостереженні відео з кожним оком окремо і разом. Відстань між пацієнтом і екраном — від 1-3 метрів, в залежності від гостроти зору.

Показання до застосування апарату БОСЛАБ: 

  • Відновлення гостроти зору при всіх формах аметропії: короткозорість, далекозорість і астигматизм.
  • Лікування всіх форм амбліопії: дисбінокулярної, анізометропічної, рефракційної, обскураційної та пов’язані з амбліопією косоокість і ністагм без обмежень важкості і віку пацієнтів.
  • Реабілітація пацієнтів з органічною патологією (глаукома, дистрофія сітківки, атрофія зорового нерва).
  • Вікова далекозорість, як наслідок пресбіопії.

Пристрій дозволяє дізнатись швидкість зниження гостроти зору з віком та стабілізувати зорові функції на високому рівні.

  • Комплекс є ідеальним способом в боротьбі зі спазмом акомодації, який викликає астенопію, головні болі, зниження працездатності та, в кінцевому підсумку, призводить до стабільного погіршення зору.
  • Корекція незадовільних результатів рефракційної хірургії (оперативної та лазерної).

Звичайно, запропонований метод не є панацеєю і не призводить до ста відсоткового виліковування, але він може бути використаним як самостійний, так і в комлексі з іншими методами лікування (плеоптичним, ортоптичним і диплоптичним), для підвищення ефективності, а також скорочення тривалості лікування.

Не слід забувати, що тренування не усувають потологію органічного характеру, а лише полегшує адаптацію до неї, збільшуючи (резервні) можливості зорової системи.

Колектив лікарів центру зору «Оптимал» бажає Вам здоров’я!

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+