Запис на прийом

Чи можна вилікувати міопію раз і назавжди? | Оптимал

Чи можна вилікувати міопію раз і назавжди?

Відповідь коротка – ні! Крапка. При міопії (короткозоркості) відбуваються зміни довжини ока, воно починає рости і стає схожим на еліпс, через це зображення фокусується не на сітківці, а перед нею. Ви не можете змінити форму носа чи вуха за допомогою крапель чи кремів, відповідно око Ви теж не в силах змінити.

Чи можемо ми вплинути на прогресування короткозоркості? Так! Чим пізніше почалася міопія, тим повільніші її темпи прогресування. Значить потрібно займатися її профілактикою, а саме дітей потрібно «вигулювати», щоденні прогулянки не менше 1,5-2 год. вдень, що сприяє виробленню допаміну. Але одними прогулянками коли видно лише «Ш Б» ситий не будеш, потрібно робити щось ще.

Як саме вплинути на прогресування міопії?

  1. Повна і правильна корекція окулярами і/чи контактними лінзами, якими потрібно користуватись постійно.
  2. З контактних лінз перевагу надати нічним або ортокератологічним лінзам.
  3. Змінити зорове навантаження і стиль життя.
  4. Гімнастика для очей, краплі і багато інших методів не в силах впливати на прогресування короткозоркості, але можуть покращити кровопостачання, знижуть зорову втому.
  5. Довготривале закапування атропіна з метою призупинення прогресування короткозоркості зараз знаходиться на етапі дослідження і покищо не являється офіційно дозволеним методом лікування.

Як бачите, методи призупинення короткозоркості є. Наше завдання Вас інформувати про них. Ну, а Ви вирішуйте, який метод найкраще підходить Вам чи Вашій дитині. Якщо Ви готові до чудового зору, звертайтесь в центр зору «Оптимал»!

Колектив лікарів центру зору «Оптимал» бажає Вам здоров’я!

Клініка Оптимал завжди піклується про ваші очі!

Запишіться на консультацію за телефонами 0 800 33-15-40, 097 369-71-05 або скористайтеся замовленням зворотного дзвінка, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку.


Пошук

+