Запись на приём
Переваги діагностики та лікування запальних хвороб повік та кон'юнктиви | Офтальмологическая клиника Оптимал – Винница

Переваги діагностики та лікування запальних хвороб повік та кон’юнктиви у клініці Оптимал

Одними з найпоширеніших захворювань очей є запальні процеси повік та кон’юнктиви.
Найчастіше це — блефарити — запалення повік халязіони — хронічні запалення мейбомієвої залози в товщі повіки мейбоміт — гостре запалення мейбомієвої залози ячмінь — гостре запалення края повіки навколо вії кон’юнктивіт — запалення слизової оболонки ока.
Для діагностики та лікування в нашому центрі створені всі необхідні умови — кваліфікований персонал, індивідуальний підхід до пацієнтів,достатньо тривалий для повного обстеження прийом,необхідне сучасне діагностичне та фізіотерапевтичне обладнання,проведення на місці забору матеріалу для лабораторного обстеження,операційна.

Прийом пацієнтів з такими захворюваннями включає :
-збір скарг
— анамнезу
-візометрію
-зовнішній огляд
-біомікроскопію
-авторефрактометрію

При необхідності пацієнти проходять лабораторні обстеження :
-заг. ан. крові
— цукор крові
— RW крові
— заг. ан. сечі
— бакпосів з визначенням до антибіотикочутливості.

Запорукою ефективного лікування є виявлення та усунення причини хвороби.
Часто причинами запалень повік та кон’юнктиви є занесення інфекції зовні чи активізація звичайної мікрофлори на фоні загальних захворювань-цукрового діабету, гастриту, синуситів, запалень ротової порожнини,глистноі інвазії,гормональних та
імунних порушень,гіповітамінозів.При потребі хворі направляються до суміжних спеціалістів-лора, стоматолога, гастроентеролога,ендокринолога,імунолога. Серед причин, які підтримують запальні процеси повік є дисфункція мейбомієвих
залоз. Досить ефективним лікувальним пристроєм на нашій базі є аппарат Блефастім — вакуумне підтримання температури до 42.5 градусів створює ефект компресу та спричиняє очищення надлишків секрету в протоках мейбомієвих залоз.
Ще однією причиною хронічних запалень повік може бути некореговані аномаліі рефракції — далекозорість, астигматизм. Постійне перенапруження очей викликає застойні явища в судинах повік та активізацію тих бактерій,які звичайно знаходяться на
поверхні повік та слизової. Точний та якісний підбір окулярів,який у нас проводиться, може запобігти цій проблемі
Інколи до виникнення тривалих блефарокон , юнктивітів може приводити порушення прохідності слізно — носових шляхів. В цьому випадку у нас проводиться промивання слізно — носового каналу, при необхідності- зондування.
Часто хронічні запалення повік та кон’юнктиви розвиваються на фоні завороту чи вивороту повік. В нашій клініці проводять пластичні операціі з відновленням анатомічного положення повік, що крім попередження запалення має ще й гарний косметичний ефект.
Загалом, запалення,особливо хронічні часто потребують комплексного підходу та тривалого лікування .

Добавить комментарий

Ваш адрес електронной почты не публикуется. Обязательные поля обозначены *

Поиск

+