Blog

  • 11,Ноя, 2010

Комплекс вправ для зняття зорової втоми та покращання кровообігу очей (Е.С. Аветисов)

image Вправа 1. Положення – сидячи. Сильно заплющити очі на 3–5 секунд та далі відкрити очі на 3–5 секунд. Повторити 6 разів (Зміцнення м’язів повік, покращання кровообігу та розслаблення м’язів очей)

Вправа 2. Положення – сидячи. Швидко кліпати очима впродовж 1 – 2 хвилин. (Покращання кровообігу окуломоторних м’язів )

Вправа 3. Положення – стоячи. Дивитися прямо перед собою протягом 2–3 секунд. Розташувати палець правої руки за середньою лінією обличчя на відстані 25–30 см від очей. Перевести погляд на кінець пальця і дивитися впродовж 2–3 секунд. Опустити руку. Повторити 10-12 разів (Зняття зорової втоми, забезпечення оптимальної зорової роботи на близькій відстані)

Вправа 4. Положення – стоячи. Простягнути руку вперед. Дивитися на кінець пальця простягнутої руки, який розташований за середньою лінією обличчя. Повільно наблизити палець та не зводити з нього очей до тих пір, поки палець не почне двоїтися. Повторити вправу 5-6 разів (Полегшення зорової роботи на близькій відстані).

Вправа 5. Положення – сидячи. Закрити повіки та провести масаж очей круговими рухами пальців протягом 1 хвилини (Розслаблення та покращання кровообігу окуломоторних м’язів).

Вправа 6. Положення – стоячи. Розташувати палець правої руки на рівні середньої лінії обличчя на відстані 25-30 см від очей. Дивитися двома очима на кінець пальця впродовж 3-5 секунд. Прикрити долонею лівої руки ліве око на 3-5 секунд. Забрати долоню і дивитися двома очима на кінець пальця протягом 3-5 секунд. Поставити палець лівої руки на рівні середньої лінії обличчя на відстані 25-30 см від очей. Дивитися двома очима на кінець пальця протягом 3-5 секунд тощо. Прикрити долонею правої руки ліве око на 3-5 секунд. Забрати долоню і дивитися двома очима на кінець пальця протягом 3-5 секунд (Покращання координації дій м’язів ока).

Вправа 7. Положення – сидячи. Трьома пальцями рук злегка натиснути на верхні повіки обох очей. Через 2 секунди зняти пальці з повік. Вправу повторити 3 – 4 рази (Покращання циркуляції внутрішньочної рідини).

Вправа 8. Положення – стоячи. Відвести руку у правий бік та, переміщуючи палець напівзігнутої руки з права наліво, при нерухомій голові слідкувати за пальцями. Повторити 10 – 12 разів. Здійснити аналогічну вправу рухами рук зліва направо (Зміцнення м’язів очей вертикальної дії).

Вправа 9. Дитина в окулярах або без них стає перед вікном на відстані 25 см. На рівні очей на вікні прикріплюється мітка – коло 2–3 см. Учня просять поперемінно фіксувати цю мітку та будь-який предмет за вікном, що розташований на рівні цієї мітки. Перші 3 дні тривалість вправ становить 3 хвилини, наступні 3 дні – 5 хвилин, далі наступні з дні – 7 хвилин (Розвиток здатності до оцінки відстані та координації дій внутрішніх і зовнішніх м’язів ока).

Рекомендовані вправи:

Розширення полів зору

Суть вправи полягає в тому, що підлітку пропонують, фіксуючи погляд на середньому ряду цифр, намагатися розпізнати цифри, які розміщені по краях. Необхідно дивитися зверху вниз, уздовж центрального ряду, намагаючись ідентифікувати бокові цифри, не дивлячись на них.

image

Информация

free_delivery Доставка растворов и контактных линз в черте города по телефону 57-32-72.
Внимание! В случае заказа товара с доставкой, скидки по дисконтным картам не действуют.

guestbookОставьте свои пожелания, идеи или замечания в книге отзывов и пропозиций.

sale

При наличии медицинской карты зарегистрированной в нашем кабинете, после пятой покупки Вы имеете право на получение дисконтной карты семейного типа со скидкой в 5%.
При покупке одной пары контактных линз PURE VISION – раствор UNICA 60 мл в подарок! Количество товара ограничено. Спешите воспользоваться выгодным предложением!

Аллергопрогноз

Прогноз осуществляется аэробиологической научно-исследовательской группой Винницкого национального медицинского университета при поддержке Винницкого аллергологического кабинета МКЛ №1